Kategorie:

Dla służb mundurowych

Nasza firma już od długiego czasu zajmuje się przeprowadzaniem profesjonalnych szkoleń z zakresu latania dronami. Propozycja jest skierowana między innymi do osób indywidualnych, jak i do placówek oświatowych. Ze swojej strony oferujemy również kursy przeznaczone do służb mundurowych. Zapewniamy nie tylko szkolenie teoretyczne, ale także praktyczne, które przygotowuje do bezpiecznego poruszania się małymi statkami powietrznymi nad obszarami zaludnionymi.

Przygotowane przez nas szkolenie teoretyczne zostało podzielone na 8 modułów wraz z testami przygotowawczymi do egzaminu końcowego. W czasie kursu uczestnicy zdobywają niezbędną wiedzę między innymi na temat przepisów lotniczych, procedur operacyjnych, meteorologii oraz całego systemu bezzałogowego statku powietrznego w locie. Po części teoretycznej przechodzi się praktyki, a zatem do rzeczywistego sterowania dronem. Zakres szkolenia praktycznego obejmuje między innymi czynności wykonawcze przed lotem, czynności w trakcie lotu, a także sposoby zapobiegania niebezpiecznym sytuacjom w czasie lotu.

Po kursie uczestnicy mogą przystąpić do egzaminu, którego zdanie skutkuje wydaniem odpowiedniej licencji na poruszanie się określonym typem statków powietrznych.

Wyświetlanie jednego wyniku