DLA KOGO?

Projekt skierowany jest do osób pełnoletnich, które:

 •  mieszkają, pracują lub studiują na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.
 • Aby sprawdzić, czy możesz ubiegać się o dofinansowanie, wyślij swoje zgłoszenie za pośrednictwem ankiety.

Aktualne programy dofinansowań

Zasięg: województwo warmińsko-mazurskie
Wysokość dofinansowania na kurs: do 93,5% dofinansowania
Szkolenia do wyboru:

Operator Drona Pomiarowego VLOS

Szkolenie: VLOS <25 kg – loty dronem o masie do 25 kg w zasięgu wzroku.
Szkolenia specjalistyczne: Modele 3D, Ortofotomapy.

 • Wartość szkolenia to 5 000,00zł
 • Koszt szkolenia po uzyskaniu dotacji to jedyne  325,00

Instrukcja złożenia wniosku

Nabór rozpocznie się 22 kwietnia 2024 ro godz. 08:00.

Kluczowa jest kolejność zgłoszeń, wniosek należy złożyć od razu po rozpoczęciu naboru.

PRZED NABOREM:

 1. Przygotuj:
 • Zaświadczenie o nie figurowaniu w ewidencji osób prowadzących działalność gospodarczą – dokument potwierdzający, że nie prowadzisz działalności gospodarczej (o dokument należy zawnioskować przez profil zaufany, jako pismo ogólne).
 • Dokument potwierdzający miejsce zamieszkania/pracy/nauki w woj. warmińsko mazurskim – odpowiednio, należy przygotować jeden z poniższych dokumentów:
   • Zaświadczenie o zatrudnieniu od pracodawcy wraz z drukiem „dane ubezpieczonego” pobranym przez pracodawcę z portalu e-PUE lub inne druki ZUS. – Wzór zaświadczenia jest dostępny na stronie projektu oraz w załączniku na dole strony. Będzie akceptowany tylko i wyłącznie ten dokument.

   lub

   • Zaświadczenie z placówki oświatowej potwierdzającej pobieranie naukizaświadczenie ma potwierdzać, że jesteś uczniem/studentem w placówce mającej swoją lokalizację na terenie woj. warmińsko-mazurskiego.

   lub

   • Zaświadczenie wydane przez właściwy dla adresu zamieszkania urząd skarbowy, że osoba składająca zgłoszenie jest zarejestrowana w urzędzie jako podatnik podatku dochodowego, lub Certyfikat Rezydencji Podatkowej (CFR-1) wydany przez urząd skarbowy właściwy dla adresu zamieszkania zgłoszonego w urzędzie skarbowym (nie meldunku zgłoszonego w urzędzie gminy) (o dokument można zawnioskować internetowo lub osobiście w Urzędzie).

Pamiętaj, że czas oczekiwania na dokumenty Urzędowe może wynosić do 7 dni, w związku z czym złóż wnioski o ich przygotowanie jak najszybciej.

Brak dokumentów potwierdzających fakt nieprowadzenia działalności gospodarczej oraz miejsce pracy/zamieszkania/nauki na terenie woj. warmińsko-mazurskiego może skutkować odrzuceniem wniosku.

Wymagane dokumenty przygotuj najpóźniej dn. 21.04.2024 r.

 1. Załóż profil użytkownika w Bazie Usług Rozwojowych (to również należy zrobić jeszcze przed naborem):  https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/uzytkownik/uzytkownik/rejestracja

 

W DNIU NABORU:

Formularze w dniu naboru (22.04) będą składane w formie elektronicznej, poprzez system Informatyczny Operatora: https://osi.screp.pl/.

Wniosek należy wypełnić internetowo oraz ZAŁĄCZYĆ odpowiednie załączniki w formie PDF lub JPG, potwierdzające miejsce zamieszkania/pracy/nauki na terenie woj. warmińsko-mazurskiego oraz fakt, że nie jesteś przedsiębiorcą (zgodnie z informacjami powyżej).

Przykładowy formularz zgłoszeniowy do Projektu znajduje się w załączniku. Zachęcamy do zapoznania się z danymi, których uzupełnienie będzie obowiązkowe w dniu naboru.

 

We wniosku większość pytań dotyczy Twoich danych, lecz jedno z pól dotyczy usługi rozwojowej.

Numer usługi, który należy wpisać w odpowiednim miejscu załącznika: 2024/04/15/27771/2124028

 

Wszystkie wyżej wskazane dokumenty można pobrać ze strony Operatora https://screp.pl/uslugi-rozwojowe/kariera-przyszlosci/. Zostały zamieszczone również na dole naszej strony.

Jeżeli masz jakieś pytania bądź wątpliwości, zapraszamy do kontaktu!

 

 

Firma DRON.edu.pl jest Ośrodkiem Szkolenia i Egzaminowania Pilotów Dronów. Oznacza to, że jesteśmy odpowiedzialni za realizację szkolenia już po uzyskaniu dotacji.

Nie ponosimy odpowiedzialności za proces naboru oraz decyzje wydane przez Operatora (SCREP). Wszystkie powyższe informacje są przekazywane w oparciu o regulamin projektu. Nie jesteśmy powiązani z Operatorem środków.

Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części w celach innych niż złożenie wniosku bez zgody autora jest zabronione.

Dokumenty do pobrania

Formularz zgłoszeniowy