W tym miejscu kończy się amatorstwo i zaczyna profesjonalizm

DRON.edu.pl to ogólnopolska sieć ośrodków szkolenia. Jesteśmy polską marką
z polskim kapitałem. W naszym ośrodku zdobędziesz wiedzę i umiejętności
w zakresie wykorzystania bezzałogowych statków powietrznych do celów komercyjnych. Prowadzimy szkolenia do uprawnień państwowych oraz szkolenia specjalistyczne.  Co nas wyróżnia? Organizujemy szkolenia oraz egzaminy końcowe, pomagamy w wypełnieniu formalności, sprzedajemy polisy OC na drony, mamy najnowszy i najlepszy sprzęt wiodących marek. Zależy nam na indywidualnym podejściu do każdego kursanta. Z nami możesz uzyskać wysokie dofinansowanie na wybrany kurs. Chcesz zacząć karierę jako pilot drona, zależy Ci na podniesieniu swoich kwalifikacji? – dobrze trafiłeś, pomożemy Ci w tym.

Zapisz się na szkolenie i zostań profesjonalistą!

Ośrodek szkolenia posiada Certyfikat ISO, który potwierdza wdrożenie i stosowanie Systemu Zarządzania Jakością zgodnie z normą PN-EN ISO 9001:2015-10. Jako operator szkolący o numerze POL765632e7dbd5 działamy na podstawie wydanej decyzji Urzędu Lotnictwa Cywilnego: LBSP-1.545.8.2022.ULC.2 która upowaąnia do przeprowadzania szkolenia praktycznego i oceny umiejętności praktycznych w zakresie zadeklarowanych krajowych scenariuszy standardowych NSTS-01, NSTS-02, NSTS-03, NSTS-05, NSTS-06, NSTS-07. Posiadamy również wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod nr. 2.24/00119/2019, który pozwala na odbycie szkolenia z funduszy publicznych osobom bezrobotnym i poszukującym pracy. Posiadamy także wpis do ewidencji niepublicznych placówek kształcenia ustawicznego Urzędu Miejskiego Gliwice zaświadczenie nr 3/2020-15/2017-3.

Jako pierwszy Ośrodek Szkoleniowy w Polsce otrzymaliśmy zgodę oraz zaczęliśmy przeprowadzać Egzaminy w podkategorii Open A2.

25 oddziałów w całym kraju

Poznaj naszych partnerów: