Kategorie:

Ratownictwo

Jako firma zajmująca się organizacją specjalistycznych szkoleń, oferujemy zarówno kursy stworzone z myślą o osobach, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z dronami, jak i tymi, które chcą poszerzyć swoją dotychczasową wiedzę. Doskonale wiemy, że nowoczesne ratownictwo, ale także branża energetyczna czy przemysłowa wymagają nowoczesnych rozwiązań, dlatego przygotowaliśmy kursy obsługi dronów wyposażonych m.in. w kamerę termowizyjną.

Zależnie od rodzaju szkolenia, jakie wybierzesz, dzięki nim możesz zyskać uprawnienia do wykonywania lotów zarówno w zasięgu wzroku, jak i poza nim. Wiedzę zdobytą podczas kursu możesz wykorzystać nie tylko w ratownictwie, ale także wielu gałęziach gospodarki. Każde szkolenie obejmuje inny program — niektóre z nich to wyłącznie zajęcia teoretyczne, natomiast na innych odbędziesz także ćwiczenia praktyczne, podczas których będziesz miał okazję wykonać kilka lotów pod okiem instruktora.

Na wybrane szkolenia możesz otrzymać dofinansowanie — sprawdź, jaką ofertę przygotowaliśmy i wybierz kurs, który otworzy przed Tobą nowe możliwości.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3