UZYSKAJ DOFINANSOWANIE

Dla kogo?

  1. Projekt skierowany jest do osób pełnoletnich, które: mieszkają, pracują lub studiują na terenie woj. podkarpackiego.
  2. Projekt skierowany jest również do osób które: prowadzą działalność gospodarczą na terenie woj. podkarpackiego.

 

Co zyskujesz?

  • Zyskujesz naprawdę wiele, ponieważ kwalifikując się do programu otrzymujesz dotację na kurs operatora drona pomiarowego pokrywającą ponad 90% kosztów szkolenia. 

ZOSTAŃ OPERATOREM DRONA POMIAROWEGO

Profesjonalne szkolenie, które daje możliwość lotów dronami o masie do 25kg na terenie całej Europy. Na szkoleniu dowiesz się również, jak tworzyć pomiary, przetwarzać zebrane dane z drona oraz w jaki sposób obsługiwać kamerę termowizyjną. Dron pomiarowy jest już bardzo często spotykany ww branżach z zakresu budownictwa, energetyki, inżynierii środowiska, informatyki, bezpieczeństwa, geodezji, leśnictwa, rolnictwa, fotografii, mediów, turystyki i rekreacji oraz transportu. W szkoleniu mogą brać udział osoby początkujące jak również te, które miały już wcześniej do czynienia z dronami oraz chcą wprowadzić do swojej firmy usługi wykonywane przy pomocy bezzałogowych statków powietrznych. 

  • Wartość szkolenia to 6 000,00 zł
  • Koszt szkolenia po uzyskaniu dotacji to jedyne 420,00 zł

UWAGA: Nie musisz posiadać doświadczenia – kursy są przeznaczone zarówno dla osób początkujących, jak i tych, którzy mieli już okazję latać bezzałogowym statkiem powietrznym

Nie zwlekaj - wypełnij ankietę!

Uwaga! Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami w zależności od trwającego naboru w danym powiecie.