Zdobądź dofinansowanie na kurs pilota drona - Pokrycie ponad 90% kosztów szkolenia!

Marzysz o pilotowaniu drona, ale obawiasz się wysokich kosztów szkolenia? Mamy dobrą wiadomość! W wielu województwach dostępne są programy dofinansowania, które mogą pokryć znaczną część kosztów kursu.

Województwo Podkarpackie:

• Dofinansowanie skierowane jest do mieszkańców lub przedsiębiorstw z sektora MŚP prowadzących działalność gospodarczą w województwie podkarpackim.
  • Możliwość uzyskania ponad 90% dofinansowania.
  •  Za szkolenie zapłacisz tylko 420,00 zł zamiast 6 000,00 zł!

Województwo Warmińsko-mazurskie:

• Dofinansowanie skierowane jest do osób, które mieszkają, pracują lub studiują na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.
  • Możliwość uzyskania dofinansowania do 90% kosztów szkolenia.
  • Zdobądź dofinansowanie na kurs pilota drona pomiarowego – na szkoleniu dowiesz się również, jak tworzyć pomiary, przetwarzać zebrane dane z drona oraz w jaki sposób obsługiwać kamerę termowizyjną.

Województwo Świętokrzyskie:

• Projekt skierowany jest do osób pełnoletnich, które: mieszkają, pracują
    lub studiują na terenie województwa świętokrzyskiego.

• Projekt skierowany jest również do osób które: prowadzą działalność gospodarczą na terenie woj. świętokrzyskiego

• Możliwość uzyskania dofinansowania do 90% kosztów szkolenia.
  • WYPEŁNIJ ANKIETĘ!

Gdzie szukać więcej informacji?

Szczegółowe informacje na temat programów dofinansowania można znaleźć na stronach internetowych:

Nie czekaj, skorzystaj z dofinansowania i zdobądź uprawnienia pilota drona już dziś!

Dodatkowe informacje:

• W każdym województwie dostępne są różne programy dofinansowania, dlatego przed wyborem szkolenia warto sprawdzić, jakie warunki należy spełnić, aby móc się o nie ubiegać.
  • Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami, spełniającymi warunki konieczne, aby wziąć udział w Projekcie.
  • Z dofinansowania mogą skorzystać zarówno osoby fizyczne, jak i osoby prowadzące własną działalność gospodarczą.

Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi programami dofinansowania i do udziału w szkoleniach dronowych!