Zmiany przepisów europejskich – STS 2024

Otwórz się na nowe możliwości z licencją pilota drona STS-01!

Chcesz wykonać kompleksowe szkolenie teoretyczne oraz praktyczne do uzyskania europejskiego certyfikatu kompetencji pilota drona, uprawniającego do wykonywania lotów w kategorii STS-01 – Operacje w zasięgu widoczności wzrokowej VLOS nad kontrolowanym obszarem naziemnym w środowisku zaludnionym? Dowiedz się jak to zrobić w artykule poniżej!

W 2024 roku nadeszła rewolucja w przepisach dotyczących lotów dronów w kategorii szczególnej. Posiadacze uprawnień NSTS mają szansę rozszerzenia swoich kompetencji na unijne STS poprzez specjalne szkolenia i egzaminy. Dlaczego warto uzyskać uprawnienia europejskie już dzisiaj?

Dlaczego warto wybrać STS-01?

• Unijne uprawnienia: Lataj dronem w każdym kraju europejskim bez dodatkowych pozwoleń.
  • Szeroki zakres operacji: Wykonuj loty w zasięgu wzroku (VLOS) dronem o masie do 25 kg w strefach zabudowanych.
  • Atrakcyjne możliwości zawodowe: Zyskaj kwalifikacje cenione na rynku pracy.
  • Pewność i bezpieczeństwo: Zdobyta wiedza i umiejętności zapewnią Ci bezpieczne i odpowiedzialne latanie.

Jak zdobyć uprawnienie STS-01?

🚨 Już 8 marca, o godzinie 18:00 odbędzie się webinar, w którym poruszymy tematy związane z lotami BSP w kategorii szczególnej STS w roku 2024. Dołącz do oglądających i dowiedz się co zrobić aby latać legalnie dronem i bezpiecznie!

Masz pytania na kolejny webinar? Zadaj je na naszej otwartej grupie na Discord pod tym linkiem: https://discord.gg/T7DDuhy4Et

DRON.edu.pl to jeden z największych ośrodków szkoleniowych w Polsce!

Do zobaczenia!