W tym miejscu kończy się amatorstwo i zaczyna profesjonalizm

DRON.edu.pl to ogólnopolska sieć ośrodków szkolenia. Jesteśmy polską marką z polskim kapitałem. W naszym ośrodku zdobędziesz wiedzę i umiejętności w zakresie wykorzystania bezzałogowych statków powietrznych do celów komercyjnych. Prowadzimy szkolenia do uprawnień państwowych oraz szkolenia specjalistyczne.  Co nas wyróżnia? Organizujemy szkolenia oraz egzaminy końcowe, pomagamy w wypełnieniu formalności, sprzedajemy polisy OC na drony, mamy najnowszy i najlepszy sprzęt wiodących marek. Zależy nam na indywidualnym podejściu do każdego kursanta. Z nami możesz uzyskać wysokie dofinansowanie na wybrany kurs. Chcesz zacząć karierę jako pilot drona, zależy Ci na podniesieniu swoich kwalifikacji – dobrze trafiłeś, pomożemy Ci w tym.

Zapisz się na szkolenie i zostań profesjonalistą!

Ośrodek szkolenia posiada Certyfikat ISO, który potwierdza wdrożenie i stosowanie Systemu Zarządzania Jakością zgodnie z normą PN-EN ISO 9001:2015-10. Jesteśmy wpisani do rejestru podmiotów szkolących Urzędu Lotnictwa Cywilnego pod nr 242RPS-01/2018/02. Posiadamy również wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod nr. 2.24/00119/2019, który pozwala na odbycie szkolenia z funduszy publicznych osobom bezrobotnym i poszukującym pracy. Posiadamy także wpis do ewidencji niepublicznych placówek kształcenia ustawicznego Urzędu Miejskiego Gliwice zaświadczenie nr 3/2020-15/2017-3.

Jako pierwszy Ośrodek Szkoleniowy w Polsce otrzymaliśmy zgodę oraz zaczęliśmy przeprowadzać Egzaminy w podkategorii Open A2.

Łączy nas pasja do bezzałogowych systemów latających

Wierzymy, że to zespół jest fundamentem naszej marki. Jesteśmy ośrodkiem, który współtworzy już ponad 30 osób. Posiadamy oddziały w całej Polsce. Główny w Gliwicach oraz kolejne w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Olsztynie, Rzeszowie oraz Poznaniu. Dzięki temu możemy oferować najlepsze usługi niezależnie od miejsca, na terenie całego kraju.
Nasz zespół składa się z doświadczonych instruktorów z uprawnieniami VLOS, BVLOS oraz INS w kategoriach: wielowirnikowce, samoloty oraz śmigłowce.
W swojej pracy podkreślamy wartość współpracy oraz dzielenia się wiedzą. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, przekazujemy naszym kursantom nie tylko wiedzę teoretyczną, ale również praktyczne porady i cenne wskazówki oparte na prawdziwych historiach z życia operatora UAV.
Sports Coaching - Zespół MTB
Antiviron dla Szpitala położniczego w Gliwicach
JetStream - Politechnika Wrocławska
High Flyers - Politechnika Śląska
Wspieramy Droniadę 2020
Sports Coaching - Zespół MTB
Rozpoczynamy przygodę z wyścigami MTB. Podpisaliśmy 2 letnią umowę na sponsoring zespłu Sports Coaching. Zespół bierze udział w bliko 100 wyścigach rocznie. MTB to szkoła charakterów – ciężkie treningi, ogromna adrenalina, stalowe nerwy i nadludzki wysiłek. Cenimy ludzi z pasją dlatego z ogromną przyjemności będziemy wspierali Sports Coaching!
Antiviron dla Szpitala położniczego w Gliwicach
W czasie epidemii koronawirusa Covid-19 szpitale zwróciły się z prośbą o pomoc w zapewnieniu środkó do dezynfekcji. Odpowiedzieliśmy na prośbę szpitala położniczego w Gliwicach przekazując 30 litrów specjalistycznego środka Antiviron, którego skład stanowi 70% środka czynnego: alkoholu izopropylowego. Wspieramy bohaterów walczących na pierwszej linii frontu!