W tym miejscu kończy się amatorstwo i zaczyna profesjonalizm

OŚRODEK SZKOLENIA I EGZAMINOWANIA PILOTÓW DRONÓW

W naszym ośrodku zdobędizesz wiedzę i umiejętności w zakresie wykorzystania bezzałogowych statków powietrznych do celów komercyjnych. Prowadzimy szkolenia do uprawnień państwowych oraz szkolenia specjlaistyczne. Organizujemy również egzaminy pańśtwowe, pomagamy w wypełnieniu formlaności, sprzedajemy polisy OC na drony. Jeśli chcesz zacząć karierę jako operatorów drona lub jeśli chcesz podnieść swoje kwalifikacje to dobrze trafiłeś, pomożemy Ci w tym.

Świadectwo kwalifikacji to dokument, który upoważnia do wykonywania lotów innych niż sportowe lub rekreacyjne. Oznacza to, że jeśli chcesz wykonywac loty komercyjne takie jak foto, wideo z powietrza czy wykonywanie usług geodezyjnych, inspekcyjnych itd to musisz posiadać taki dokument. Kurs UAVO to nie tylko nauka pilotażu ale również solidne szkolenie teoretyczne z takich przedmiotów jak: prawo lotnicze, nawigacja, meteorologia, prcedury lotnicze, człowiek - możliwości i ograniczenia, budowa i eksploatacja drona.

Pamiętaj, że za latanie dronem bez uprawnień grozi nawet 5 lat więzienia! Podczas szkolenia dowiesz się równiez jak wykonywać usługi specjalistyczne takie jak: monitoring sieci elektroenergetycznych, inspekcja elektrowni wiatrowych, obliczanie wskaźników NDVI - żywotności roślin, naloty geodezyjne do ortofotomap i DSM/DTM, tworzenie modeli trójwymiarowych. Zapisz się na szkolenie i zostań profesjonalistą. Ośrodek szkolenia wpisany jest do rejestru podmiotów szkolących Urzędu Lotnictwa Cywilnego pod nr 194RPS-07/2016. Ośrodek szkolenia wpisany jest do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod nr 2.24/00319/2016 - pozwala to na odbycie szkolenia za środki publiczne dla bezrobotnych i poszukujących pracy.

Poznaj naszych partnerów: