W tym miejscu kończy się amatorstwo i zaczyna profesjonalizm

W naszym ośrodku zdobędziesz wiedzę i umiejętności w zakresie wykorzystania bezzałogowych statków powietrznych do celów komercyjnych. Prowadzimy szkolenia do uprawnień państwowych oraz szkolenia specjalistyczne.  Co nas wyróżnia? Organizujemy egzaminy państwowe, pomagamy w wypełnieniu formalności, sprzedajemy polisy OC na drony. Zależy nam na indywidualnym podejściu do każdego kursanta. Z nami możesz uzyskać wysokie dofinansowanie na wybrany kurs. Chcesz zacząć karierę jako operator drona, zależy Ci na podniesieniu swoich kwalifikacji - dobrze trafiłeś, pomożemy Ci w tym.

Zapisz się na szkolenie i zostań profesjonalistą! Ośrodek szkolenia posiada Certyfikat ISO, który potwierdza wdrożenie i stosowanie Systemu Zarządzania Jakością zgodnie z normą PN-EN ISO 9001:2015-10. Jesteśmy wpisani do rejestru podmiotów szkolących Urzędu Lotnictwa Cywilnego pod nr 194RPS-07/2016. Posiadamy również wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod nr. 2.24/00319/2016, który pozwala na odbycie szkolenia z funduszy publicznych osobom bezrobotnym i poszukującym pracy.

Poznaj naszych partnerów: