DRON.edu.pl

Specjalnie przygotowana oferta szkoleń dedykowanych uczniom oraz studentom na rok 2023. Oferujemy stałą zniżkę na kursy w wysokości 10% na szkolenia w kategorii szczególnej i otwartej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ośrodka DRON.edu.pl

DRON.edu.pl jest najczęściej wybieranym ośrodkiem szkoleniowym pilotów dronów. To co nas wyróżnia to wieloletnie doświadczenie, znakomita kadra instruktorów oraz siec ośrodków w całej Polsce.

Każdego roku szkolimy setki kursantów realizując szkolenia od tych podstawowych po specjalistyczne dedykowane np. służbom mundurowym, pracownikom instytucji publicznych. 

Ważnym elementem naszych działań jest edukacja, którą regularnie z powodzeniem prowadzimy w szkołach wśród uczniów i studentów.

Zaufali nam:

OFERTA

Wychodząc naprzeciw potrzebom szkół i uczelni przygotowaliśmy specjalną ofertę szkoleń kształcących w kierunku uzyskania europejskiego certyfikatu pilota drona. Poza uprawnieniami pilota drona na kursach uczestnicy nauczą się obsługi dedykowanego oprogramowania oraz dodatkowego wyposażenia drona. Zdobyte umiejętności oraz uprawnienia to pierwszy krok w kierunku profesjonalnego wykorzystania możliwości drona, zdobycia zawodu pilota i świadczenia profesjonalnych usług bezzałogowym statkiem powietrznym.

Branża dronowa to bardzo dynamicznie rozwijający się rynek co w połączeniu z nowoczesną technologią daje coraz większą możliwość udziału dronów w naszym życiu. Już dzisiaj drony wykorzystywane są w wielu branżach:

 • w budownictwie (inspekcje, pomiary, dokumentacje),
 • w ochronie środowiska (pomiary zanieczyszczeń, pomiary gleb, inwentaryzacje lasów),
 • w działalności marketingowej (filmy promocyjne, filmy dokumentalne, relacje),
 • w branży filmowej (plany zdjęciowe, teledyski),
 • w branży sportowej (relacje skoków narciarskich, sporty ekstremalne)
 • przy kontrolach elektrowni wiatrowych, paneli fotowoltaicznych, strat ciepła w budynkach i w wielu innych sytuacjach.

PRODUKTY

1. SZKOLENIA – KATEGORIA SZCZEGÓLNA

Kategoria Szczególna to bardzo ważny obszar szkoleń, szczególnie dla osób zainteresowanych pilotowaniem dronów. Uzyskanie uprawnień w tej kategorii pozwala na wykonywanie bardziej zaawansowanych lotów, w tym również z ciężkimi dronami. W ramach szkoleń w Kategorii Szczególnej uczestnicy zdobywają wiedzę i umiejętności z zakresu bezpieczeństwa lotów, obsługi sprzętu oraz wykonywania bardziej skomplikowanych manewrów. Warto podkreślić, że posiadanie uprawnień w Kategorii Szczególnej zwiększa również szanse na znalezienie pracy jako pilot drona, ponieważ wiele firm wymaga od swoich pracowników właśnie takich kwalifikacji. Dlatego zachęcamy do podjęcia szkolenia w tej kategorii, aby poszerzyć swoje możliwości i umiejętności w dziedzinie pilotażu bezzałogowych statków powietrznych.

Szkolenie Pilota Drona NSTS-01
NSTS-01 VLOS < 4 kg Teoria i Praktyka
Uprawnienia do wykonywania lotów w zasięgu wzroku w kategorii szczególnej dronem o masie do 4 kg.

Szkolenie Pilota Drona NSTS-02
NSTS-02 VLOS < 25 kg
Uprawnienia do wykonywania lotów w zasięgu wzroku w kategorii szczególnej dronem o masie do 25kg.

Szkolenie Pilota Drona NSTS-05
NSTS-05 BVLOS <4 kg — uprawnienia do wykonywania lotów w zasięgu i poza zasięgiem wzroku w kategorii szczególnej dronem o masie do 4kg.

Szkolenie Pilota Drona NSTS-06
NSTS-06 BVLOS <25 kg — uprawnienia do wykonywania lotów w zasięgu i poza zasięgiem wzroku w kategorii szczególnej dronem o masie do 15kg.

2. SZKOLENIA – KATEGORIA OTWARTA

Operacje w kategorii „otwartej” umożliwiają wykonywanie lotów niskiego ryzyka. Nie wymagają one uzyskania uprzedniego zezwolenia na lot z ULC. Operacje w kategorii „otwartej” mogą być wykonywane tylko w zasięgu widoczności wzrokowej pilota lub obserwatora w odległości nie większej niż 120 metrów od najbliższego punktu powierzchni ziemi, dronami o masie nie przekraczającej 25 kg.

Szkolenie teoretyczne na platformie e-learningowej oraz egzamin OPEN A2
OPEN A2  — europejski certyfikat kompetencji pilota drona uprawniającego do wykonywania lotów w zasięgu wzroku VLOS w kategorii OPEN A2 na terenie całej Unii Europejskiej.

3. SZKOLENIA – SPECJALISTYCZNE

Szkolenia Specjalistyczne służą do tego aby nabyć dodatkowe umiejętności w wykorzystywaniu dronów do zadań specjalnych. Dzięki wybranym kursom można nauczyć się obsługi dodatkowego wyposażenia drona oraz programów do przetwarzania danych. Nowością w tej kategorii jest szkolenie “Cyberbezpieczenstwo”. KLIKNIJ PO PEŁNĄ LISTĘ SZKOLEŃ ←

4. SZKOLENIA – PAKIETY

Przedstawiamy dwa pakiety szkoleń przygotowane przez nasz ośrodek DRON.edu.pl. Pakiety zawierają kursy, które najczęściej są wykorzystywane w podczas realizacji usług dronem. 

PAKIET – DRON FOTO/VIDEO

Filmowanie i fotografowanie dronem to funkcje, które posiada niemalże każdy dron. Jednak tworzenie profesjonalnych ujęć, zdjęć i postprodukcji zebranego materiału wymaga odpowiednich umiejętności. 

Zawartośc pakietu:

 • szkolenie NSTS-05 / loty dronem o masie do 4kg w zasięgu i poza zasięgiem wzroku
 • szkolenie z obsługi programu do edycji video Adobe Premiere Pro
 • szkolenie z obsługi programu do edycji zdjęć Adobe Lightroom

Umiejętnośći obsługi drona foto-video oraz programów pozwolą na realizację zleceń np. podczas tworzenia relacji z wydarzeń, podczas inspekcji czy tez w branży marketingowej.

PAKIET DRON POMIAROWY

Drony pomiarowe znajduja szerokie zastosowanie w branży budowlanej i geodezyjnej. Specjalne wyposażenie drona oraz specjalistyczne oproramowanie pozwalaja dokonywać wielu zaawansowanych pomiarów zaoszczędzając przy tym sporo czasu.

Zawartośc pakietu:

 • szkolenie NSTS-05 / loty dronem o masie do 4kg w zasięgu i poza zasięgiem wzroku
 • szkolenie z obsługi programu Pix4D mapper do tworzenia ortofotomap
 • szkolenie z obsługi programu Pix4D do tworzenia modeli 3D

Dzięki szkoleniu możesz realizować rożnego rodzaju pomiary terenu, przygotowywać ortofotomapy, realizować usługi dla geodezji, tworzyć modele 3D (np. budynków, obiektów).

ZGŁOŚ SIĘ

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani ofertą szkoleń grupowych dla uczelni / szkół zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego poniżej. Nasz konsultant skontaktuje sie z Państwem do 24h w tygodniu (lub do 48h w podczas weekendu) i udzieli niezbędnych informacji. Do zobaczenia na szkoleniu!

KRYTERIA

Oferta skierowana jest do uczniów szkół średnich oraz do studentów szkół wyższych. Warunkiem szkorzystania z wybranego pakietu szkoleń jest posiadanie ważnej legitymacji uczniowskiej / studenckiej. 

REKOMENDACJE

To Państwa opinie świadczą o jakości naszych usług. Od wielu lat utrzymujemy wysoką jakość w obsłudze naszych kursantów a wystawione opinie tylko potwierdzają te słowa.

POROZUMIENIA I LISTY INTENCYJNE
DO ZOBACZENIA NA SZKOLENIU!