DOFINANSOWANIE

Skorzystaj z dotacji i przejdź szkolenie w naszym Ośrodku!

Jesteś zainteresowany naszymi szkoleniami? Sprawdź koniecznie, czy przysługuje ci dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Program dotacji na kursy UAVO oraz szkolenia specjalistyczne realizowany jest w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych. Dystrybucją środków z Europejskiego Funduszu Społecznego zajmują się wyznaczone w każdym województwie Podmiotowe Systemy Finansowania. Główną zaletą programu dotacji jest proste i szybkie finansowanie usług szkoleniowych, indywidualnie dobranych do potrzeb rozwojowych osób prywatnych, przedsiębiorców oraz ich pracowników.
Skorzystaj z dofinansowania i wzbogać firmę o nowe usługi. Odkryj możliwości wykorzystania dronów w swojej branży. Zyskaj nowych partnerów biznesowych oraz klientów indywidualnych. Wzmocnij kompetencje swoich pracowników. Buduj swoją jakość oraz konkurencyjność na rynku pracy razem z nami.

Zachęcamy do śledzenia naszej strony na Facebooku, gdzie na bieżąco podajemy informacje o wszelkich akcjach związanych z dotacjami prowadzonymi na terenie wybranych województw

Jak uzyskać dofinansowanie?

1
wybierasz szkolenie*
2
uzupełniasz ankietę oceniającą możliwości uzyskania dotacji
3
wypełniasz dokumentację
4
przesyłasz dokumenty do instytucji finansującej
5
przesyłasz dokumenty do instytucji finansującej
6
uzupełniasz ankietę oceniającą możliwości uzyskania dotacji
7
przesyłasz dokumenty do instytucji finansującej
Tworzymy "usługi szyte na miarę"
Szkolimy na terenie całej Polski
Pomagamy w procesie rekrutacji

Dofinansowanie dla MMŚP

Mikro, Małe, Średnie Przedsiębiorstwa
Głównym celem projektu jest wspieranie rozwoju przedsiębiorstw oraz ich pracowników. Program przewiduje wysokie pokrycie kosztów szkolenia. Maksymalna wysokość dotacji kursu wynosi aż 80%.
*VLOS <5 kg z możliwością dofinansowania jedynie w przypadku zorganizowanych grup, min. 4 osoby.

Dofinansowanie dla osób prywatnych

Osoby Prywatne

Nie masz firmy i nie pracujesz w sektorze MMŚP? Jeżeli zamieszkujesz województwo wielkopolskie również możesz starać się o otrzymanie dofinansowania.

*W ramach dofinansowania nie realizujemy kursów VLOS <5 kg.