Praca

OFERTA PRACY

DRON.edu.pl

Stanowisko: Pracownik biurowy

Rodzaj zatrudnienia: umowa zlecenie

Wymiar zatrudnienia: ½ etatu

Zarobki: 1 500 - 2 000 zł brutto/miesiąc

Miejsce pracy: Siedziba DRON.edu.pl, ul. Wielicka 16, 44-103 Gliwice

Jesteśmy ogólnopolską siecią ośrodków szkolenia i egzaminowania pilotów dronów. Już od ponad trzech lat rozwijamy swoją markę oferując produkty najwyższej jakości. Uczestniczymy w rozwoju nowej myśli technologicznej współpracując z przodującymi ośrodkami i instytucjami w kraju. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu obejmując powyższe stanowisko.

Opis stanowiska:

  • Dbałość o właściwy obieg dokumentów w firmie,
  • Kompletowanie dokumentacji szkoleniowej, weryfikacja oraz wysyłka dokumentów egzaminacyjnych,
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie,
  • Archiwizacja dokumentów.

Wymagamy:

  • Bardzo dobrej organizacji czasu pracy,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Odpowiedzialności,
  • Dokładności i systematyczności,
  • Umiejętności obsługi urządzeń biurowych,
  • Praktycznej znajomości programów MS Office, szczególnie Excela,
  • Znajomość systemu CMS będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Laptop oraz telefon służbowy,
  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Pracę od poniedziałku do piątku z elastycznym wymiarem godzin,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia doświadczenia w branży nowych technologii,
  • Stałe wsparcie zespołu oraz wdrożenie do pełnienia nowych obowiązków,
  • Pracę z wyjątkowymi ludźmi, w atmosferze partnerstwa i współpracy.

Poznajmy się! Prześlij swoje CV ze zdjęciem na adres: kariera@dron.edu.pl. W tytule wiadomości zaznacz stanowisko, na które aplikujesz: „Pracownik biurowy” i pamiętaj o klauzuli umożliwiającej nam przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.