Kategorie:

Inspekcje

W naszej ofercie przygotowaliśmy także specjalistyczne kursy dla osób zainteresowanych uzyskania uprawnień do wykonywania różnego rodzaju inspekcji. Znajdziesz pośród nich szkolenia z pomiaru smogu oraz termowizji – oba stworzone z myślą zarówno o osobach początkujących, jak i specjalistach, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę w wybranej dziedzinie.

Kurs obsługi kamerą termowizyjną obejmuje zasady działania specjalistycznego sprzętu, a także wiedzę dotyczącą aspektów związanych z emisyjnością czy współczynnikiem odbicia. Podczas spotkań przedstawione zostaną również najczęściej popełniane błędy przy wykonywaniu pomiarów, a także metody ich niwelowania.

Szkolenie Pomiar Smogu skierowane jest do osób, które chcą dowiedzieć się, jak wykrywać spalanie śmieci za pomocą drona. Kurs ten został podzielony na dwa etapy: pierwszy z nich to teoria, na której dowiesz się więcej o podstawach prawnych w oparciu, o które realizowane są inspekcje, a także procedurach operacyjnych, opisie działania systemu czy analizie ryzyka. Druga część szkolenia to praktyczne ćwiczenia, w ramach których nauczysz się obsługi sensora pomiarowego i analizy danych.

Wyświetlanie jednego wyniku