Dofinansowanie na szkolenia w Jeleniej Górze

Jesteś zainteresowany szkoleniami dla operatorów dronów? Mieszkasz na terenie Aglomeracji Jeleniogórskiej?* Sprawdź koniecznie jak zdobyć 95% dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego!

Program dotacji na kursy UAVO oraz szkolenia specjalistyczne realizowany jest w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych. Dystrybucją środków z Europejskiego Funduszu Społecznego zajmują się wyznaczone w każdym województwie Podmiotowe Systemy Finansowania.

Skorzystaj z dofinansowania i podnieś swoje kwalifikacje! Poznaj specjalistyczne zastosowania dronów i zyskaj nowe możliwości pracy.

* Aglomeracja Jeleniogórska - wyodrębniona część terytorialna województwa dolnośląskiego obejmująca obszar gmin: Jelenia Góra, Janowice Wielkie, Jeżów Sudecki, Karpacz, Kowary, Mysłakowice, Piechocice, Podgórzyn, Stara Kamienica, Szklarska Poręba, Gryfów Śląski, Lubomierz, Mirsk, Wleń, Złotoryja, Pielgrzymka, Świerzawa, Wojcieszów.

Poznaj naszych partnerów: