Slider

Dołącz do profesjonalistów

Drony dają bardzo szerokie spektrum wykorzystania w wielu branżach. Począwszy od wideofilmowania poprzez transmisję LIVE z powietrza skończywszy na inżynieryjnych pracach inspekcyjnych. Oczywiście pierwszym krokiem jest uzyskanie świadectwa kwalifikacji UAVO.

Zapisz się na szkolenie już dziś

Przejdź szkolenie i zdaj egzamin państwowy w jednym miejscu. Pomagamy wypełnić wszystkie dokumenty. Szkolenia praktyczne dostosowane są do Twoich możliwości czasowych, wykorzystujemy tylko najlepszy sprzęt i najnowsze oprogramowanie. 

Zadzwoń do nas
799 399 809
Ładowanie...

Oferta

  • Uprawnienia do wykonywania lotów w zasięgu wzroku. Lataj legalnie w terenach zabudowanych oraz komercyjnie.
    VLOS
    Wykup szkolenie
  • Uprawnienia do wykonywania lotów w zasięgu i poza zasięgiem wzroku. Zwiększ zakres swoich możliwości!
    BVLOS
    Wykup szkolenie
„W tym miejscu kończy się amatorstwo i zaczyna profesjonalizm”

Ośrodek szkolenia i egzaminowania pilotów dronów

Świadectwo kwalifikacji upoważnia do wykonywania lotów innych niż sportowe lub rekreacyjne.

Świadectwo kwalifikacji to dokument, który upoważnia do wykonywania lotów innych niż sportowe lub rekreacyjne. oraz do latania w terenie zabudowanym dronami o masie większej niż 600 gramów. Oznacza to, że jeśli chcesz wykonywac loty komercyjne takie jak foto, wideo z powietrza czy wykonywanie usług geodezyjnych, inspekcyjnych itd to musisz posiadać taki dokument. Kurs UAVO to nie tylko nauka pilotażu ale również solidne szkolenie teoretyczne z takich przedmiotów jak: prawo lotnicze, nawigacja, meteorologia, prcedury lotnicze...

zobacz więcej
„Łączy nas pasja do bezzałogowych systemów latających”


Urządzeniem, które wykorzystywane jest obecnie powszechnie do wielu zadań w przestrzeni powietrznej, są drony. Oferujemy dla Państwa szkolenia na pilotów drona, które pozwalają na obsługę tych urządzeń zarówno w zasięgu wzroku, jak i poza jego zasięgiem. Dzięki nim nauczą się Państwo poprawnie obsługiwać maszyny oraz skutecznie je wykorzystywać zarówno do celów prywatnych, jak i zawodowych.


Egzaminy państwowe UAVO

Oferujemy nie tylko same szkolenia z obsługi dronów, ale także posiadamy uprawnienia do przeprowadzania egzaminów państwowych UAVO, które pozwalają uzyskać odpowiedni certyfikat i uprawnienia pilota. Ważne jest to nie tylko w przypadku chęci nabycia umiejętności obsługi elektronicznych urządzeń latających i przeprowadzać w ten sposób pomiary czy robić zdjęcia. Umożliwia to również wykonywanie usług komercyjnych, takich jak pomiary geodezyjne czy wykonywanie profesjonalnych fotografii czy filmów w ramach pracy zawodowej.


Kary za latanie bez uprawnień

Coraz więcej osób wykorzystuje bezzałogowe statki powietrzne do rozmaitych celów, ale trzeba pamiętać, że bez posiadanych odpowiednich uprawnień pilota taka działalność jest karalna. Za taki czyn grozić może nawet kilka lat więzienia, dlatego warto przejść odpowiedni kurs, który pozwoli nabyć umiejętności, umożliwiające pełne wykorzystanie możliwości maszyny w zgodzie z obowiązującymi przepisami.


Szkolenia UAVO w wielu miastach kraju

Udogodnieniem dla naszych klientów jest fakt, że oferowane przez naszą firmę szkolenia oraz egzaminy państwowe odbywają się w większości dużych miast w Polsce. Mogą Państwo skorzystać z kursów, które przeprowadzane są w: Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Bielsku-Białej, Gliwicach, Gdańsku.Poznaj naszych partnerów: